RESMİ KURUMLAR
MEHTERAN TAKIMI VE SEMAZEN GÖSETERİSİ

Silivri 4 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonun da 15 Mart 2017 Çarşamba günü Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı ile Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi tarafından organize edilen Mehter ve Semazen programı gerçekleştirildi.

Hoşgörü Kültürü ile Mevlana’nın felsefesinin yaygınlaştırılması hedeflenen programa Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlanıldı ve Kurum Vaizi Rahmi EYİDENBİLİR tarafından Kur'an okundu, şehitler için dualar edildi. Eğitimcilerin eşliğinde Öğrenciler mehter, semazen gösterimi yaptı. İlgi ile izlenen program ayakta alkışlandı. Kurum Müdürü Nayim OKAN gösteri sonrasında bu organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı ve Esenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi müdürlüğüne teşekkürlerini belirtir bir konuşma yaparak sonrasında Esenler Halk Eğitim Müdürlüğü adına Ekrem ÇAKIR’a ve diğer eğitimcilere kurumumuz adına teşekkür plaketi verdi. Ayrıca Semazen ve mehter programında rol alan öğrencilere ve eğitimcilere çiçekler sunuldu.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Silivri 4 Nolu L Tipi Kapalı CİK Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal← WebMaster Eren PINAR