RESMİ KURUMLAR
KUR'AN ZİYAFETİ VE TASAVVUF KONSERİ PROGRAMI

Silivri 4 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Çok Amaçlı Spor Salonda 22 Mayıs 2017 günü "KUR'AN ZİYAFETİ VE TASAVVUF KONSERİ PROGRAMI" gerçekleştirildi. Programa İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil YILMAZ, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Veysel IŞILDAR, Silivri 4 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Nayim OKAN, Silivri İlçe Müftüsü İdris ÇATMAKAŞ, Kurumumuz İkinci Müdürleri ile ceza infaz kurumu çalışanları ve hükümlü/tutuklular katıldı.

İstanbul İl Müftülüğü öncülüğünde gerçekleşen programda Kur'an tilaveti, Kaside, Sala ve İlahi korosuyla birlikte ilahiler okunarak dualar edildi. İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil YILMAZ ve Kurum Müdürümüz Nayim OKAN tarafından kurum çalışanları ve hükümlü/tutuklulara hitaben konuşma ve sohbet gerçekleştirilmesine müteakip, Program bitiminde programı gerçekleştiren hocalara katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür edilerek, İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil YILMAZ'a ceza infaz kurumu üretimi Bakır işleme hediye edildi.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Silivri 4 Nolu L Tipi Kapalı CİK Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal← WebMaster Eren PINAR